Virály

29. listopadu 2019 23:14

redakce Prima Lajk

Otec zabil sebe a své dva syny poté, co jeho žena přišla na to, za co utrácel peníze. Vážně tohle musel udělat?

Z vyšetřování smrti 3 členů rodiny vyplynulo, že otec zabil nejprve své dva syny a poté sám spáchal sebevraždu.

David Stokes (43) a jeho dva malí synové, Adam a Matthew byli nalezeni v rodinném domě mrtví v roce 2016. Tento týden promluvila o celé tragédii paní Stokesová - manželka a matka dvou mrtvých dětí. U soudu vypověděla, že s manželem se vzali v roce 2011 a asi tři měsíce před tragédii šli od sebe. Podle jejích slov se potýkali s problémy v manželství. Dále uvedla, že zjistila, že si její manžel snažil online hledat eskort a dokonce i rande, ve kterém by někoho mohl znásilnit.

David Stokes vyhrál loterii, ale své manželce o tom neřekl. Veškeré peníze utratil za sexuální pracovnice a nové auto. Stokeová na vše přišla 1.listopadu 2016 a podle ní celá situace proběhla celkem klidně. Žena z domu odešla kolem 18:00 a vrátila se domů kolem čtvrt na deset. Její manžel jí potom měl zamknout v domě a udeřit ji zezadu do hlavy válečkem a pokusit se jí udusit polštářem. Ještě, než se situace dostala do extrému, řekl jí, že jedenáctiletý Adam a pětiletý Matthew jsou s „někým“. Ve skutečnosti byli už mrtví a Stoke je pouze přikryl peřinou. Později byli chlapci nalezeni, drželi za přitom za ruce.

Stokesové se podařilo uniknout a běžela do zahrady, kde křičela o pomoc, ale její manžel ji udeřil hlavou o zeď a odtáhl zpět dovnitř. Někdo ze sousedů zavolal policii a ta přijela na místo činu. Běsnící manžel tvrdil, že má zbraň a vyhrožoval, že ji zabije. Kolem 2 hodiny ráno však přerušil veškerou komunikaci s policií a svou ženu bodl nožem. „Cítila jsem v zádech ránu a teplo krve, potom jsem si uvědomila, že mě bodl. Jeho pohled byl jako uspokojení. Nikdy na to nezapomenu. Bylo to jako by vyhrál,“ řekla Stokeová pro BBC. I přes její zranění se jí podařilo dostat ven z domu, kde čekala policie a zdravotníci. Strážníci později našli mrtvého muže a dvě děti uvnitř domu. Stoke se bodl nožem do hrudi a příčina smrti u chlapců je dodnes „neznámá“. Ale pravděpodobně šlo o udušení.

Sdílejte článek
Štítky vražda rodina tragedie otec synové

Přečtěte si také