Virály

18. ledna 2022 14:54

redakce Prima Lajk

Otravná písnička Baby Shark pokořila magickou hranici zhlédnutí. Neuvěříte, kolik lidí si ji pustilo!

Dospělí už ji nemůžou ani slyšet, zatímco děti ji milují. Nejhranější videoklip pokořil hranici 10 miliard zhlédnutí.

Když se řekne nejotravnější písnička na světě, mnohým z vás se určitě vybaví dětská rýmovačka Baby Shark Dance. Zatímco většině se při jejím poslechu přirozeně otevírá kudla v kapse, jiní ji ze srdce milují a pouští si ji na YouTube pořád dokola a dokola. Chytlavá písnička o žraločí rodince se stala dokonce tak populární, že překonala neuvěřitelnou hranici 10 miliard zhlédnutí.

To se zatím nepodařilo žádnému videoklipu v historii platformy. „S radostní oznamujeme, že náš milovaný Baby Shark pokořil další pozoruhodný milník,“ uvedl pyšně výkonný ředitel společnosti, která za skladbou stojí, Min-seok Kim v oficiálním prohlášení. „Byla to skutečně významná cesta, sledovat, jak Baby Shark spojuje lidi po celém světě, a už se nemůžeme dočkat, až představíme Baby Sharkova další dobrodružství,“ dodal.

Slavný americký moderátor Jimmy Kimmel však autorovi otravné písně vzkázal, že by si zasloužil spíš doživotí než stovky milionů dolarů z poslechu. Na tom něco je, protože my písničku Baby Shark nedostaneme z hlavy zase celý den.


Přečtěte si také