návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

Označení holka psychopatka není jen zlá nálepka, může být i nebezpečná! Proč byste takhle ženám říkat neměli?

Proč by se ženy neměly označovat za psychopatky?
Vydáno: 19.06.2019
Vyhýbejte se označení psychopatka 1
Autor: CBS Vyhýbejte se označení psychopatka 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Výraz psychopatická ex slyšíme v dnešní konverzaci poměrně často. Skoro jako by už muži nechodili s nikým jiným než s blázny, kteří na to mají papír. Pravda je ale někde trochu jinde. Pánové totiž často rádi přehání a označují své bývalé přítelkyně záměrně hanlivými výrazy, aby jim ublížili, pomluvili je před ostatními, nebo se sami jen cítili lépe.

Realita ale je, že tyhle nálepky nejsou jen hloupé, mohou být i skutečně nebezpečné. Začalo to při konverzaci s kamarády, a co nevidět se na internetu vyrojily články s tipy, jak se nestát psychopatickou přítelkyní. Tohle všeho pak může dívkám nejen ublížit krátkodobě, ale způsobit i dlouhodobé trauma, problémy se sebevědomím, a způsobit další trápení, které si často vůbec nezaslouží. Jenom protože je někdo jiný, neznamená automaticky, že je hned psychopat.

Článek je zařazen v: psychopatky , nebezpečí , muži , Ženy , nemoc