Virály

10. prosince 2020 15:07

redakce Prima Lajk

Pandemie včera zabila v USA více lidí než útok z 11. září 2001! Proč Američané stále odmítají roušky?

Pandemie zasáhla USA zkraje letošního roku a země se doteď nebyla schopna oklepat. Proč se lidé tolik brání opatřením?

Amerika, země svobody, hamburgerů a taky pitomců, kteří věří, že Bill Gates řídí celý svět, George Soros je ztělesněný Satan a ve vakcíně proti koronaviru budou čipy, pomocí nichž nás budou moci všechny vlády světa sledovat a kontrolovat. Dezinformace a hoaxy se po USA šíří snad ještě rychleji než ta pandemie, a vedle toho, že podobná nevzdělanost vede k tragickým politickým dopadům, tak na ni teď rovněž lidé doplácejí vlastními životy. Nevěříte? Tak se raději posaďte, následující čísla totiž nejsou vůbec pěkná.

Včera totiž v Americe zemřelo nejvíce lidé od předchozího rekordu na jaře letošního roku – konkrétně to bylo 2 607 lidí. To je ještě víc, než kolik lidí zahynulo při atentátu z jedenáctého září 2001. Mluvíme přitom o pandemii, která ve Spojených státech a po celém světě řádí už takřka rok, přesto si ale část Američanů stále odmítá připustit, že díky rouškám můžou chránit nejen sebe, ale i ostatní, a že když se nakazí, měli by vlézt do desetidenní karantény, aby virus nešířili dál.

Jenže tito lidé bohužel dostávají své informace pouze z jediného zdroje – již brzy bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa – a ten celé situaci nijak nepomáhá, ba naopak. Mnozí tvrdí, že jeho neschopnost způsobila daleko větší ztráty na životech, než kdyby USA vedl kterýkoli jiný prezident. A to je už k zamyšlení.

Sdílejte článek
Štítky smrt lidé George Soros pandemie Bill Gates čísla USA koronavirus Donald Trump chirurgická maska PANDEMIE Teroristické útoky 11. září 2001

Přečtěte si také