papež František
Autor: Facebook/Anna Dumont papež František

Papež František už podruhé olajkoval fotku sexy modelky! Na co trapného se vymluvil?

sis. Publikováno: 24.12.2020
Zdá se, že papežovi Františkovi se velmi líbí sexy modelky Margot Foox. Je to už podruhé, co ze svého oficiálního Instagramu olajkoval její fotku.

reklama

Na sociálních sítích začal kolovat vtipný obrázek, který ukazuje, že papež František olajkoval fotku modelky Margot Foxx, která je na fotce polonahá v těsných černých plavkách. Ačkoliv by mohla být celá situace jen hříčkou ve Photoshopu, vypadá to, že se něco podobného stalo už dříve – papež František totiž už v minulosti měl olajkovat fotku brazilské modelky Natalie Garibotto. Ta tvrdila, že olajkoval fotku, na kterém na sobě měla oblečený velmi těsný školní kostýmek. To už je moc velká náhoda, nemyslíte? Natalie, kterou můžete najít také na serveru OnlyFans, tehdy reagovala na vtipnou situaci komentářem, že po tomhle se určitě dostane do nebe.

V té době také dodala, že její matka možná nenávidí její fotky zadku, ale papež jí to schvaluje. Tento její příspěvek se však rychle Vatikánu znelíbil, a tak vydala jeho oficiální tisková kancelář vágní prohlášení. "Můžeme vyloučit, že lajk pochází od papeže Františka. On sám se kvůli tomu obrátil na Instagram, po kterém požaduje vysvětlení," uvedl mluvčí Vatikánu. Je však podivné, že se tahle chyba stala už podruhé. A zase z účtu papeže Františka. Podle Katolické zpravodajské agentury jsou však papežovy účty na sociálních sítích řízeny týmem zaměstnanců, takže v této věci bylo zahájeno interní vyšetřování. Vatikán se k situaci zatím oficiálně nevyjádřil, ale určitě na to má nějakou dobrou výmluvu.

Papež František šokoval svět svým prohlášením o smrti

Z toho mrazí! „Zbývají mi dva až tři roky života,“ řekl papež František

Papež František s ukřižovanou vestou

Papež František ve Vatikánu nechal ukřižovat záchrannou vestou mrtvého migranta

reklama