Virály

18. května 2020 16:06

sarka.turcekova@gmail.com

Plastická kráska si chtěla upravit tuto část těla, přišla by ale kvůli tomu o obří prsa! Jak je to možné?

Modelka zaplatila milion korun za plastické operace a stále s tím nemůže přestat. Proto si usmyslela, že by chtěla nový nos. Jenže jí to nevyšlo.

37letá modelka Sindy Starlet se na svých sociálních sítích prezentuje jako plastická kráska. Podstoupila už nespočet plastických operací jako například zvětšení prsou, což asi nejde přehlédnout. Prsa si nechala zvětšit už v roce 2005, protože jí příroda nenadělila tak velká, jak by si představovala. Pokračovalo to dalšími plastikami, které, jak přiznala, její rodina neschvaluje, ale ona si nemůže pomoct.

V minulosti už si sice jednou nechala nos předělat, ale teď touží po další jeho úpravě. Chtěla, aby její nos měl její vysněný tvar, ovšem když s tím přišla za lékaři, ti jí řekli, že by jí kvůli novému nosu museli odstranit její implantáty. Museli by totiž získat chrupavku na nos zpod jejích žeber, a tedy aktuální implantáty vyjmout – to by zřejmě znamenalo opakovanou operaci prsou. To však Sindy odmítla podstoupit. Svoje ňadra má příliš ráda natolik, aby si do nich nechala zasahovat.

Nechala se slyšet, že to pro ni byla zdrcující zpráva a snad se jí podaří najít jiný způsob, jak si nos nechat upravit. Kromě tvaru nosu má totiž po první operaci problém s přepážkou, která se může bortit a způsobovat potíže s dýcháním.

Sdílejte článek

Přečtěte si také