Policie si spletla opilého muže s mrtvolou
Autor: iStock Policie si spletla opilého muže s mrtvolou

Policie našla tělo muže v pytli a označila ho za mrtvolu. Ta se ale začala hýbat. Jak je to možné?

Publikováno: 19.12.2018
Stalo se vám někdy, že jste se opili a poté si nic nepamatovali? A stalo se vám už někdy, že si vás opilé spletli s mrtvolou?

reklama

Těžkou sobotní noc prožil jeden muž z Brazílie, který zřejmě dost přebral a probudili jej až policisté zabaleného v černém pytli. Těm ohlásil kolemjdoucí pejskař nález vaku s tělem s tím, že by mohlo jít o mrtvolu. Jeho domácí mazlíček totiž při běžné procházce vyčmuchal pytel, ze kterého povytáhl lidské chodidlo. To chudáka jeho páníčka asi dost vyděsilo. A tak, když nezaznamenal žádný pohyb těla, udělal to, co by asi udělal každý – zavolal policii a situaci poněkud zdramatizoval. Strážníkům totiž sdělil, že jeho pes objevil pytel s rozřezanými částmi těla. Když policisté na místo dorazili, podívali se do vaku a uviděli bledou kůži údajné mrtvo. Představte si ten šok, který následoval poté, co se domnělý umrlec během jejich čekání na forenzní tým náhle začal hýbat.

Ukázalo se, že domnělé tělo v rozkladu je ve skutečnosti pouze opilý muž v bermudách a bez trička. Pomalu se vysoukal z pytle a byl překvapený, co se kolem něj děje. Chvíli trvalo, než byl schopný promluvit – není divu, když byl tak opilý, že dokázal usnout v černém pytli na staveništi. Nakonec však ze sebe dostal pár slov. Řekl policii, že se opil na party a když narazil na velký černý pytel, rozhodl se do něj zabalit, aby mu nebyla zima. Policisté jej poté odvezli domů a důrazně mu doporučili, aby si příště na staveništi neustlával. No, raději nechceme vědět, jak krutá musela být jeho kocovina.

Žirafa

FOTO: Žena zabila vzácnou žirafu a chlubila se její mrtvolou na internetu! Za tyto nechutné obrázky jí všichni nadávají

Tohle byste nechtěli zažít!

VIDEO: Mrtvola holčičky otevřela oči! Děsivý moment se podařilo zachytit na kameru…

reklama