Virály

19. prosince 2018 15:22

redakce Prima Lajk

Policie našla tělo muže v pytli a označila ho za mrtvolu. Ta se ale začala hýbat. Jak je to možné?

Stalo se vám někdy, že jste se opili a poté si nic nepamatovali? A stalo se vám už někdy, že si vás opilé spletli s mrtvolou?

Těžkou sobotní noc prožil jeden muž z Brazílie, který zřejmě dost přebral a probudili jej až policisté zabaleného v černém pytli. Těm ohlásil kolemjdoucí pejskař nález vaku s tělem s tím, že by mohlo jít o mrtvolu. Jeho domácí mazlíček totiž při běžné procházce vyčmuchal pytel, ze kterého povytáhl lidské chodidlo. To chudáka jeho páníčka asi dost vyděsilo. A tak, když nezaznamenal žádný pohyb těla, udělal to, co by asi udělal každý – zavolal policii a situaci poněkud zdramatizoval. Strážníkům totiž sdělil, že jeho pes objevil pytel s rozřezanými částmi těla. Když policisté na místo dorazili, podívali se do vaku a uviděli bledou kůži údajné mrtvo. Představte si ten šok, který následoval poté, co se domnělý umrlec během jejich čekání na forenzní tým náhle začal hýbat.

Ukázalo se, že domnělé tělo v rozkladu je ve skutečnosti pouze opilý muž v bermudách a bez trička. Pomalu se vysoukal z pytle a byl překvapený, co se kolem něj děje. Chvíli trvalo, než byl schopný promluvit – není divu, když byl tak opilý, že dokázal usnout v černém pytli na staveništi. Nakonec však ze sebe dostal pár slov. Řekl policii, že se opil na party a když narazil na velký černý pytel, rozhodl se do něj zabalit, aby mu nebyla zima. Policisté jej poté odvezli domů a důrazně mu doporučili, aby si příště na staveništi neustlával. No, raději nechceme vědět, jak krutá musela být jeho kocovina.

Sdílejte článek
Štítky policie Brazílie omyl mrtvola opilec pytel

Přečtěte si také