Virály

5. června 2022 16:14

redakce Prima Lajk

Policie pátrá po muži, který ženám kradl boty přímo z nohou. Jak to proboha dělal?

Policie pátrá po zloději dámských bot.

Policie se snaží vystopovat nového sériového zloděje, který v New Yorku bral ženám boty přímo z nohou. Ano. Podle newyorského policejního oddělení se má za to, že podezřelý udeřil od začátku roku nejméně třikrát, přičemž první incident se odehrál 24. ledna kolem ranních hodin. Zloděj měl sledovat 24letou ženu do smíšené komerční a obytné budovy v East Flatbush v Brooklynu, než jí sundal pravou botu a utekl s ní.

Jen o pár týdnů později se pak 9. února dopoledne zaměřoval na další oběť. Oba vycházeli po pouličním schodišti na stanici metra Grand Army v Prospect Heights v Brooklynu, když podezřelý sundal ženě z levé nohy tenisku Nike a opět se dal na útěk. Oběť policii řekla, že s podezřelým nedošlo k žádné interakci, než botu v hodnotě 40 dolarů vytrhl.

Ke třetímu incidentu došlo 24. května okolo poledne, kdy ženě, které bylo rovněž 24 let, zul levou botu v nákupním centru v Queens. Při žádném z těchto incidentů nebyl nikdo zraněn. Policie každopádně žádá svědky nebo kohokoli, kdo má nějaké informace, aby se ozval.

Sdílejte článek
Štítky policie New York boty Ženy pátrání nohy zloděj obuv Brooklyn Nike Queens East Flatbush

Přečtěte si také