Virály

17. července 2019 11:34

redakce Prima Lajk

Policie varuje před novým drogovým trendem! Narkomani začali kouřit věc, kterou má doma skoro každý

Po nebezpečném krokodýlu, droze, po které uhnívá lidské maso, začali lidi kouřit další nebezpečnou drogu. O to je situace horší, že tuhle drogu má snad každý doma.

Jedná se totiž o sprej proti hmyzu, kterým většinou vystříkáme otravné komáry, brouky, pavouky a další hmyz. Určitě víte, jak strašně tyhle spreje smrdí a že se pak doporučuje ihned vyvětrat místnost… Bohužel, v Americe se právě „wasping“ (odvozeno od wasp – vosa) stal populární drogou. Dealeři totiž zjistili, že je tenhle škodlivý sprej proti hmyzu o dost levnější, proto ho začali prodávat jako alternativu k už známému methu.

Dealeři buď sprejem vstříknou kapalinu do metamfetaminu, nebo krystalizují kapalinu za použití horkých plechů, což umožňuje inhalaci nebo injekci výrobku. Na začátku července se prodalo na 30 plechovek spreje a podle policie lidí, kteří tuhle drogu zneužívají, jen přibývá. Mezi následky patří psychotické ataky, halucinace, nevhodné chování, z fyzických účinků otoky a zarudnutí rukou a nohou. Výrobek je určený na zabíjení hmyzu, takže po čase zabíjí, řekl k tomu expert.

Lékaři pořádně sami neví, co může droga s tělem člověka udělat. Už je znám případ muže z Floridy, který se po požití drogy podříznul před zraky jeho rodiny a malých dětí. Což musel být šok. A to protože měl špatný pocit z toho, jak se na něj dívá jeho vlastní pes. Následně měl mimo sebevražedných sklonů panickou ataku, záškuby (asi tak jako hmyz, co se napřed škube v bolestech a umírá), a museli ho křísit záchranáři. Plno lidí drogu chce vyzkoušet jenom proto, že je tak dostupná. Nevyplatí se to…


Přečtěte si také