Virály

8. června 2022 13:07

redakce Prima Lajk

Policista dostal padáka kvůli nové kérce! Myslíte, že si vyhazov zasloužil?

Strážníka vyhodili z policejního sboru poté, co si nechal na prsty vytetovat urážlivou kérku.

Bývalý důstojník Eric Weyda z amerického Cincinnati doplatil na nerespektování pravidel a za nevhodné tetování dostal vyhazov. V zásadách policejního oddělení totiž jasně stojí, že strážníci nemají povolené výrazné tetování na obličeji, krku, hlavě či rukou. Weyda ovšem jednal podle svého uvážení a na klouby prstů si nechal viditelně vytetovat PURE EVIL neboli ČISTÉ ZLO.

Poté, co se vedení policejního oddělení dozvědělo tuto informaci, okamžitě důstojníka propustili, neboť by mohl podle jejich slov pošpinit dobré jméno policejní komunity. „Tetování policisty Weydy je porušením, které je navíc trvalé. Jeho symbolika navíc nepropaguje profesionální a neutrální image policejního oddělení v Cincinnati a poškozuje důvěru veřejnosti,“ stálo v oficiálním hlášení vedení.

Bývalý důstojník údajně projevil lítost nad svými činy a uznal nedostatek ohleduplnosti. Rovněž vysvětlil, že jeho nové tetování není důkazem žádného satanistického kultu a slova „čisté“ a „zlo“ mají mít samostatný význam. Svým nadřízeným prozradil, že se jedná o boj mezi dobrem a zlem, to ovšem policejní oddělení nijak neobměkčilo.

Sdílejte článek

Přečtěte si také