Virály

30. září 2020 16:43

sarka.turcekova@gmail.com

Policista plácnul kolegyni přes zadek a řekl jí, že je zlobivá holka. Jaký trest mu hrozí?

Holky se po zadku plácat nesmějí! O tom se přesvědčil policista, který kvůli tomu čelí pochybení.

Detektivní inspektor Matt Bank připustil, že ženu plácnul přes zadek, když si v lednu letošního roku dělala v práci čaj. Matt totiž připravil pro všechny své kolegy horké nápoje, aby si je mohli vypít na jednání, ale důstojnici při tom nechtěně vynechal. To mezi nimi probudilo pozitivně naladěnou konverzaci, při které se škádlili. Pak policejní důstojník přišel za ženou, zatímco si sama připravovala čaj, plácnul jí po zadku a řekl jí něco ve smyslu „nech to, ty zlobivé děvče, já to udělám“.

Teď je muž obviněný z hrubého pochybení porušením standardů profesionálního chování autority, respektu a zdvořilosti, rovnosti a rozmanitosti a z diskreditovaného chování. Důstojník sice připustil, že ženu plácl po zadku, a připustil, že se jednalo o pochybení, ale odmítá hrubé pochybení. Žena vypověděla, že prý „ztuhla“, když jí plácl po zadku. Prý to bylo tvrdé plácnutí, které bylo dostatečně silné a hlasité, že ho už mohla nejen slyšet, ale i cítit. Bolelo jí to a přinutilo dokonce vyskočit. Dodala, že jí bylo trapné myslet si, že by si někdo myslel, že je to přijatelné a že se s ničím podobných ještě v pracovním ani společenském životě nesetkala.

Obhájce muže pak řekl, že jí ve skutečnosti označil za „drzou holku“, nikoli „zlobivou holku“. Žena ale tvrdí, že to tak není. Na slyšení také padlo, že se důstojník snažil ženu po incidentu odradit, aby to nahlásila a říkal, že to nemělo „žádný zhoubný účel“. Svědek pak řekl, že plácnutí rozhodně nebylo sexuální. Pak se právník jménem muže omluvil: „Sám sebe popisuje jako poníženého, ​​rozpačitého a zklamaného a připouští, že vás, sebe, jeho rodinu a Kentskou policii zklamal.“

Slyšení pokračuje.

Sdílejte článek

Přečtěte si také