Virály

18. května 2020 14:17

sarka.turcekova@gmail.com

Policisté honili zloděje, kteří šli krást s melouny na hlavách! Jaký trest je za tenhle bizár čeká?

Možná se jim nechtělo brát si kukly nebo roušky, tak si namísto toho dali na hlavu melouny a takto vybavení šli krást věci do obchodu.

Těžko říct, jestli tihle dva „umělci“ chtěli být nenápadní nebo co si od toho slibovali. Každopádně si dva zloději dali na hlavu vydlabané melouny a vydali se takhle zdánlivě nakupovat. Do melounů si vydlabali ještě jen otvory na oči, aby viděli na cestu. Pak začali krást nějaké zboží a dali se na útěk. Bohužel se je prozatím nepodařilo identifikovat, a tak po nich policisté ještě pátrají. Všechna policejní oddělení města Louisa provádí rozsáhlé vyšetřování a žádá veřejnost o pomoc při jejich identifikaci.

V minulosti jsme se už mohli setkat s různými kostýmy, které si lidé vzali na sebe do obchodů, přestože zrovna nechtěli v takových oblecích krást. Možná si vzpomínáte na případ ženy, která si na sebe pravidelně bere kostým Buzze z Toy Story. Anebo na řádku lidí, kteří se vydali nakupovat v převlecích postav z Hvězdných válek. Lidé se snaží pandemii koronaviru včelijak odlehčit, a proto si na sebe berou nejrůznější převleky.


Přečtěte si také