Virály

13. září 2022 14:27

redakce Prima Lajk

Policisté zabavili pašerákům tisíce oslích penisů! Na co je proboha chtěli použít?

Úřady v Nigérii zmařily pašerákům jejich záměry poté, co jim zabavily tisíce oslích penisů.

Obchodování se zvířaty se stává čím dál větším problémem po celém světě. Pytláci a pašeráci zabíjejí nebohá a častokrát zákonem chráněná i ohrožená zvířata, která dál po kusech prodávají na černém trhu. Policisté v Nigérii se však před několika dny setkali s naprosto děsivým incidentem, kdy se jim podařilo zachytit pašeráckou zásilku ohromných rozměrů.

Nigerijská celní správa zabavila na mezinárodním letišti v Lagosu šestnáct pytlů s tisíci oslími penisy mířícími do Hongkongu. Ty jsou v Číně považovány za jednu ze specialit, neboť tamní lidé věří, že alkoholický nápoj z oslích pohlavních orgánů zvyšuje potenci a díky konzumaci masa se má stát z člověka údajně krasavec.

Kromě penisů jsou osli v Nigérii zabíjeni ve velkém i kvůli jejich kůži, která je cenným artefaktem v zahraničí. Před několika měsíci dokonce nigerijští úředníci zabavili oslí kůže v hodnotě téměř třech milionů korun, které byly ze země pašovány do sousedního Nigeru. Obrovská poptávka po tažných zvířatech drasticky snížila počet oslů, a to zejména v severních částech Afriky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také