Muži našli diamanty v řitním otvoru 1
Autor: iStock Muži našli diamanty v řitním otvoru 1

Policisté zatkli muže, který si během dopravní prohlídky vytáhl diamanty ze zadku. Kde se tam vzaly?

Publikováno: 12.04.2019
Nevíte, kam ukrýt ukradené diamanty? Šoupněte si je do zadku. Jen bacha, aby vás nezastavili při dopravní kontrole.

reklama

Naprosto náhodný objev učinili policisté v americkém státě Nové Mexiko. U motorkáře, kterého zastavili kvůli chybějící SPZ, totiž našli 44 diamantů. A to na opravdu nečekaném místě – v análním otvoru. Tenhle poklad si 23letý Eusebio vytáhl ze zadku v igelitovém pytli poté, co mu strážníci během této dopravní kontroly nasadili pouta. Podle serveru Albuquerque Journal se Padilla přiznal, že jsou diamanty pravděpodobně kradené, a vysvětlil, že je získal od příbuzného, který sem tam něco uloupí. Padilla měl prý v úmyslu prodat drahokamy za drogy. Policisté u něj navíc našli i nůž.

Oslovený klenotník Lonnie Schroeder nedokázal přesně určit hodnotu odcizených diamantů. Podle jeho odhadů by ale jeden mohl mít cenu 11 000 až 180 000 korun. Přesná hodnota všech diamantů z Padillova zadku tak dosud není vyčíslená. Padilla je nyní ve vazbě a čelí hned několika obviněním, včetně manipulaci s důkazy, přijímání odcizeného majetku nebo porušování dopravních předpisů. Jak celá kauza dopadne, nevíme, ale tipli bychom si, že si nějaký čas v chládku pobude – a bachaři by si pak měli dát velký pozor na to, co si strká do svého řitního otvoru.

Muž umřel poté, co mu kolega strčil hadici kompresoru do řitního otvoru

DĚSIVÉ! Muž zemřel poté, co mu kolega strčil hadici od kompresoru do análního otvoru. Proč to proboha udělal?

Na téhle historce něco smrdí...

VIRÁL: Doktor na Facebook omylem živě streamoval přenos z ANÁLNÍ sondy! Video zhlédnula celá pacientova rodina a přátelé

reklama