reklama

reklama

zatčení osmiletého

Policisti čelí kritice kvůli zatčení osmiletého kluka! Co tak strašného proboha udělal?

sis. Publikováno: 11.08.2020
Policisté je kritizováni kvůli tomu, jak nakládali s malým chlapcem.

reklama

Brutální záběry z videa na Twitteru ukazují školáka, který pláče a důstojník se ho ptá: „Víš, kam jdeš? Jdeš do vězení.“ Potom mu řekne, aby se chlapec otočil čelem ke zdi, aby ho mohli proklepat a nasadit mu pouta. A když jsou pouta pro dítě příliš velká, tak jeden z důstojníků říká, že to za to nestojí. Takhle nějak probíhalo zatčení osmiletého chlapce, který si tohle všechno zasloužil jenom proto, že si nevzal roušku.

Crump, který zastupuje rodiny například George Floyda, podal občanskoprávní žalobu proti důstojníkům zapojeným do incidentu, jakož i proti úředníkům z města Key West a okresu Monroe County School District. Všichni jsou zděšení záběry, které už vidělo na 2,2 milionů lidí, jaké otřesné taktiky proti malému chlapci použili, jako kdyby měl už jít do vězení pro dospělé. Později chlapce policisté doprovodili do jejich vozidla, kterým ho odvezli do detenčního centra v okrese Monroe.

Podle zprávy byl chlapec vzatý do vazby poté, co měl údajně udeřit učitele, který ho požádal, aby při jídle seděl pořádně. To vedlo k vybití agrese vůči učiteli. Žák však měl na škole individualizovaný vzdělávací program, protože měl zvláštní potřeby. V době incidentu však byl v péči náhradního učitele, který o jeho speciálních potřebách neměl povědomí, a tak zavolal policii. Policie prozatím uvedla, že při zatčení chlapce byly dodrženy standardní postupy.

 

@AussieVal10 roušky

Policista začal dusit ženu, která si nevzala roušku! Jaký trest ho za tuhle nechutnou věc čeká?