Virály

15. listopadu 2018 15:29

redakce Prima Lajk

POMSTA ROKU: Nevěsta se dozvěděla, že ji partner podvádí. Na svatbě místo slibu přečetla jeho nevěrné vzkazy

Žena se dozvěděla pár hodin před svým vysněným dnem krutou pravdu o svém snoubenci. Na svatbě mu to ale dala pořádně sežrat.

Většina nevěst je před svatbou šíleně nervózních a zároveň se nemohou svého vysněného dne dočkat. Následující nevěsta ovšem zažila mnohem horší předsvatební noc. Žena, které zahraniční stránky Whimn, na nichž byl její příběh publikován, změnily jméno na Casey, byla večer před svým velkým dnem na drinku s kamarádkami. Na mobil jí ovšem najednou přišla zpráva od neznámého čísla. A jí se změnil celý život.

Byla to milenka jejího snoubence, která Casey poslala screenshoty partnerovy nevěry. Milenka jí poslala jejich společně fotky i konverzace, které jasně dokazovaly, že jí byl přítel nevěrný několik měsíců a naposledy si s druhou ženou psal jen pár dní před svatbou. Milenka poté Casey napsala jasnou otázku: „Vážně si chceš tohoto muže vzít?“

Casey pak při čtení zpráv, v nichž se psalo také o jejich společném sexu, bylo jasné, že je to celé pravda. Najednou se jí spojily dohromady všechny dílky skládačky z jejich společného života a ona se začala považovat za hlupáka, když na to nepřišla dřív. Kamarádky pak zdrcené Casey radily, ať se na snoubence vykašle a svatbu ihned zruší. Ona si to ale nechala rozležet v hlavě a přišla s mnohem drsnější pomstou.

Zprvu to totiž vypadalo, že se svatba koná. Snoubenec čekal na budoucí manželku u oltáře, ona šla ve svatebních šatech uličkou. Jenže když k němu Casey došla, řekla všem přítomným, že se svatba nekoná. Místo plánovaných svatebních slibů pak začala číst zmíněné zprávy, čímž ho přede všemi naprosto zostudila. Šokovaný snoubenec se ji nejdřív snažil zastavit, postupem času ale naprosto zbledl a utekl pryč. Casey se pak ještě jednou všem omluvila a řekla, že místo svatby se konala oslava upřímností. Serveru pak napsala, že se svými kamarádkami si aspoň užila pořádnou párty. Za její parádní pomstu ji teď miluje celý internet.


Přečtěte si také