Virály

6. září 2019 15:47

redakce Prima Lajk

Poslední příbuzný Adolfa Hitlera byl usvědčen z pedofilie! Co odporného provedl?

Říká o sobě, že je poslední žijící člen Hitlerovy rodiny. A nyní to nejspíš velmi smutně potvrdil.

69letý Romano Lukas Hitler je v Německu poměrně nechvalně známý. Pokud totiž doufáte, že stejné příjmení s nacistickým vůdcem je jen shodou jmen, máte smůlu. Muž totiž už o sobě dlouhou dobu hlasitě prohlašuje, že je posledním žijícím příbuzným nechvalně známého diktátora. Otec Adolfa Hitlera, Alois, měl totiž mladšího bratra. Jeho vnuk se později odstěhoval na Slovensko a narodil se mu Romano Lukas. Romano si sice stěžuje, že příjmení je jeho rodinným prokletím, sám má ale přitom doma zarámovanou Adolfovu podobiznu. A nyní dokazuje, že v této rodině toho není z morálního hlediska opravdu moc v pořádku.

Hitlera totiž nyní uznal soud v Německu vinným ze sexuálního obtěžování 13leté dívky. Mladou Aniu podle obvinění vylákal k sobě do bytu, kde ji měl proti její vůli líbat. „Prodával jsem garáž a Hitler se mi ozval na inzerát. Místo o garáž se ale nakonec zajímal spíš o Aniu. Nalákal ji k sobě do bytu na sladkosti, dal jí oblečení a umělé květiny, a dokonce jí nabídl, že se vezmou,“ řekl u soudu otec děvčete.

Romano Lukas Hitler sice prohlašuje, že je nevinný a tvrdí, že si jenom užíval dívčinu pozornost a políbil ji pouze na tvář. U soudu ovšem tato výmluva neprošla a musí zaplatit pokutu v přepočtu 20 tisíc korun. Ani po několika generacích zkrátka není v této rodině cosi úplně v pořádku.


Přečtěte si také