Virály

3. prosince 2019 11:39

sarka.turcekova@gmail.com

Poznejte svou osobnost podle velikosti prsou. Vážně jsou ženy s menšími ňadry o dost kreativnější?

Už jste se někdy zamysleli nad tím, že i podle velikosti a tvaru prsou se můžete dozvědět něco o povaze ženy? Stejně jako tvar a velikost ruky nebo třeba nosu, i velikost prsou může ledacos o jejich nositelce prozradit.

Malá prsa (košíčky A, B)

Ženy s menšími ňadry bývají nejen velmi chytré, ale ještě navíc kreativní. Vždy se nad situací dovedou povznést a podívat se na ni z jiného úhlu pohledu. Protože jsou přirozeně zvídavé, studují náročné obory a touží se toho dovědět co nejvíc. Většinou je najdete, jak leží v knihách. Jde o velmi emocionální ženy, avšak mohou být trochu stydlivé. Zato uvnitř mají velké srdce. Praktické věci je obvykle nudí, vědí ale, že samy se neudělají. Mají v sobě určité kouzlo osobnosti, kterým vábí řadu mužů – pochopitelně ne na svůj výstřih, jako spíš na svoji bystrost a charisma. Ony však touží ve skrytu duše po inteligentním, šarmantním partnerovi a po rodinném životě.

Středně velká prsa (košíčky C, D)

Tyto ženy jsou velmi svobodomyslné, většinou mají pozitivní pohled na svět. Nikdy je nic nezklame natolik, aby to vzdaly a už nezkoušely. Rozhodně mají dobrodružnou povahu, jsou kreativní a je v nich trocha spontánnosti. Dovedou velmi dobře improvizovat. To však neznamená, že by byly přelétavé, i když flirt a koketnost si ujít určitě nenechají. Ovšem ony jen mapují terén, dokud nenajdou toho pravého. Jenže mají spoustu mužů na výběr, takže se do ničeho nehrnou a pečlivě se rozhodují, jestli by ten který muž byl vhodný právě pro ně. Navíc jim do značné míry vyhovuje jejich nezávislost, jsou velmi pracovité, cílevědomé a zvyklé na komfort.

Velká prsa (košíčky E, F a větší)

Ženy s velkými ňadry jsou velmi zodpovědné a působí důvěryhodně. Jsou pracovité, dovedou toho hodně stihnout a ještě mají čas na zábavu. Rozhodně je nenajdete, jak celý víkend stráví v knihách, jsou spíš dobrodružné a mají rády společnost. Nepůsobí zakřiknutým ani nepřístupným dojmem, je ale pravda, že po zkušenostech s muži si dávají velký pozor, komu dají šanci. Jsou to rozené vůdkyně a mají rády věci pod kontrolou. Partnera si vybírají svědomitě a zbytečně nerozhazují sítě – věří tomu, že ten pravý je jenom jeden a když ho najdou, investují spoustu času do toho, aby byl jejich, ať to stojí, co to stojí. Neplýtvají energií na flirt. Tyto ženy je velmi těžké získat, ale když se to povede, jsou učiněný poklad. Zvládají totiž péči o domácnost i kariéru levou zadní.


Přečtěte si také