Virály

22. března 2019 09:55

redakce Prima Lajk

PRÁCE SNŮ: Mladý milionář hledá osobní asistentku. Bude s ním cestovat po světě a brát pohádkový plat. Která z vás se hlásí?

Teprve šestadvacetiletý mladík pochází z Austrálie a vlastní pohádkové jmění. Teď k sobě hledá asistenta/asistentku, který/á ho bude doprovázet na služebních cestách.

Matthew Lepre má svůj vlastní byznys, cestuje po světě a nabízí lidem naučné semináře o tom, jak získat bohatství. Poslední roky strávil cestováním a poznáváním Japonska, Dubaje, Havaje a své rodné Sydney.

Momentálně k sobě hledá schopného člověka, který mu bude pomáhat s jeho byznysem po celém světě. Práce tak bude vyžadovat hodně cestování, vše plně hrazeno zaměstnavatelem. Matthew nabízí roční plat v minimální výši přes 52 000 dolarů. „Plat se bude odvíjet od zkušeností dané osoby. Základní sazba nezapočítává veškeré výdaje spojené s cestováním a ubytováním, které budu hradit. Vybranému kandidátovi také plně uhradím zdravotní pojištění,“ nechal se slyšet mladý podnikatel.

Abyste uspěli, musíte mít perfektní znalost angličtiny, výbornou znalost počítačů a práce na sociálních sítích. Nebát se tvrdé práce, být pečlivý a mít platný pas na minimálně 12 měsíců. A také být všestranně schopný organizátor/ka. Pokud to splňujete, neváhejte toho mladíka kontaktovat. Hodně štěstí!

Sdílejte článek

Přečtěte si také