Virály

16. března 2020 13:41

redakce Prima Lajk

Překvapivý důvod, proč jsou muži těmi nejlepšími přáteli pro ženy. Věděli jste o něm?

Mít v životě nejlepšího přítele je pro člověka výhra a jedna z nejdůležitějších věcí na světě. Sdílíte s ním všechny radosti a neúspěchy a důležitá tajemství. Věděli jste ale, že opravdová výhra pro ženu je mít nejlepšího kamaráda a ne kamarádku?

Zjistili jsme, proč by měla mít každá žena nejlepšího přítele. Máme pro vás devět důvodů, proč tomu tak je:

Udrží vaše tajemství v bezpečí!

Podle výzkumu nemohou ženy udržet tajemství déle než 47 hodin. Muži na druhé straně mají tendenci zapomenout to, co jim bylo řečeno, po několika minutách. Což z nich činí dokonalého strážce tajemství.

Může předstírat, že je váš přítel.

Ženy sice mají rády pozornost, ale pouze od některých lidí. Při otravném dotírání některých mužů se může váš kamarád představit jako váš přítel a hned máte pokoj.

Nikdy vás nebude soudit za to, kolik toho sníte.

Ať už si budete dopřávat obrovský hamburger, nebo veganské jídlo, muži vás nikdy nebudou posuzovat podle vašich stravovacích návyků. Ve skutečnosti muži považují ženy, které milují jídlo, za atraktivní.

Nemusíte s nimi soutěžit.

Podle zpráv z Univerzity v Arizoně mají ženy tendenci soutěžit se svými kamarádkami nebo známými. Tohle u mužských přátel nemusí hrozit, protože jsou z podstaty muži méně soutěživí, zejména pokud jde o jejich přátele.

Jsou důvěryhodnější a spolehlivější.

Většina dívek považuje za snazší se svěřit svému nejlepšímu kamarádovi než kamarádce. Důvodem je to, že jsou muži považováni za spolehlivější a mají tendenci vždy chránit ostatní ženy a udržovat je v bezpečí.

Muži jsou dobrodružnější.

Potřebujete někoho, kdo s vámi přijde na okamžitá dobrodružství? Počítejte se svými kamarády! Podle studie mají muži tendenci podstupovat mnohem více rizik než ženy a jsou spontánnější.

Dají vám nejlepší rady ohledně randění.

Muži vám vždy poradí ohledně randění a chtějí pro vás jen to nejlepší. Navíc se můžete spolehnout, že ta rada bude dobrá.

Nedrbou.

Zatímco ženy drby milují, muži mají sklon se drbům vyhýbat. Komunikují pouze, pokud to má nějaký účel, a nesnášejí bezduché žvásty.

Stanou se z vás kamarádi na celý život.

Podle odborníků jsou muži věrnější než ženy a dokážou být stejně tak emotivní. I oni touží po blízkosti a přátelích a můžete si být jisti, že vás nezklamou a budou s vámi až do samého konce.


Přečtěte si také