Virály

19. ledna 2018 13:38

redakce Prima Lajk

PŘÍBĚH: Cizí pes chodil k ženě každý den přespat, pak přinesl vzkaz. Co v něm bylo?

Za ženou začal chodit každý den zlatý retrívr. Byl ve velmi dobrém stavu, tedy bylo jasné, že se nejedná o opuštěného pejska. Jediné jeho zranění prozradil krunýř okolo krku.

Žena dlouho neváhala a pejska pustila dovnitř, ten se bez rozmyšlení nastěhoval na chodbu, kde během pěti minut usnul. Po hodině tvrdého spánku zase odešel, nikdo však netušil kam. Toto se opakovalo každý den. Žena již na pejska čekala a pouštěla ho automaticky na „jeho místo“. Pes byl na první pohled dobře živený, žrádlo nechtěl a jeho srst byla velmi zdravá.

Po nějaké době ženu napadl bláznivý plán. Pejskovy připnula na krunýř vzkaz, kde stálo: „Přišel ke mně klidně, pohladila jsem ho, pak mě následoval do mého domu, později se stočil v rohu a usnul. O hodinu později šel ke dveřím a já jsem ho pustila ven.“ Žena pokračovala: "Druhý den se vrátil, pozdravil mě na dvoře, vešel dovnitř a pokračoval na stejné místo v hale a znovu spal asi hodinu. Takto to pokračovalo několik týdnů. Ráda bych zjistila, kdo je majitelem tohoto nádherného psa a ráda bych se zeptala, jestli víte, že téměř každé odpoledne přijede do mého domu, aby si mohl zdřímnout." Další den dorazil na psovi dopis od majitele: „Pes žije v domě se 6 dětmi, 2 jsou ve věku tří let. On se jednoduše snaží někde spát. Mohu s ním prosím přijít zítra?“ Jak to s majitelem dopadlo, však už netušíme. Snad se někde vyspal i on.

Sdílejte článek
Štítky pes spánek vzkaz

Přečtěte si také