Virály

26. prosince 2019 12:46

sarka.turcekova@gmail.com

PŘÍBĚH: Majiteli se zatoulal pes, pak mu přišel obojek s tímto děsivým vzkazem. Co se jeho mazlíčkovi stalo?

Naprostý hnus. Jedině asi tak se dá popsat situace, kterou zažil majitel psího mazlíčka. Když se mu pes zatoulal, přišel mu mrazivý vzkaz.

Každý pejskař miluje svého domácího mazlízka nadevše, kupuje mu s láskou žrádlo, chodí s ním na procházky. Je to jeho nejlepší přítel a má ho rád. Proto je pro majitele psů naprosto nepochopitelné, jak někdo může udělat takovou zrůdnost… Chadovi se zaběhl jeho pes, když s ním byl na dlouhé procházce. Fenka Nymeria, která byla slepá na jedno oko, měla ale kolem krku upevněnou velkou značku s její adresou, fotografií a dokonce popisem osobnosti feny – pro případ, že by ji nálezce objevil a chtěl jí vyvenčit nebo se o ni postarat.

Jenže jak dny ubíhaly, fenka se pořád neobjevovala. Její majitel se po ní dívat úplně všude, volal na ní, obcházel známé, díval se po silnicích. Vše proto, aby ji zase rychle našel. Jeho pátrání ale skončilo naprosto tím nejhorším možným způsobem, jaký ho mohl potkat. Když otevřel svojí poštovní schránku, našel tam vzkaz. Jeho obsah byl chladný a děsivý: „Je mi líto, že vás musím informovat, že váš pes byl zastřelen a zemřel v sobotu večer, když se mi hrabal v odpadcích. Netrpěl a neměl jsem potěšení z jeho zabití. Existuje zákon o krajských vodítkách, který byste měl dodržovat, abych nemusel zabíjet vaše další domácí mazlíčky,“ napsal anonym.

Majitel se rozplakal, následně pak napsal o tomhle příspěvek na sociální sítě s tím, že je mu špatně z toho, jak někdo může zabít psa jenom proto, že mu vběhne na pozemek. Policie ale potvrdila, že s tím v tomto případě nedá nic dělat… No, lidi jsou bohužel různí…


Přečtěte si také