Virály

19. března 2019 16:02

redakce Prima Lajk

PŘÍBĚH: Muž pracující jako gigolo se svěřil s nejextrémnějšími zážitky. Jaké nechutnosti musel zažít?

Muž, který se nepřál být jmenován se rozpovídal o svých sexuálních zážitcích, které se mu přihodily v práci.

„Začal jsem s tím před 3 lety. Vždycky jsem miloval ženy a dobrodružství,“ tvrdí muž, který se kromě normálního zaměstnání tajně živí jako profesionální pánský escort. O jeho druhé práci ví pouze jeden blízký přítel. Ženy bere na večeře, doprovází je na svatby a dělá jim společnost třeba i na dovolené. Plní jim ty nejrůznější sexuální představy a dostává za to pohádkově zaplaceno. „Když je dobrý měsíc, vydělám si přes 250 tisíc korun, v tom nejhorším je to kolem 120 tisíc,“ říká muž.

Ženy ho prý kontaktují přes stránku Gentleman4Hire, tam si vymění pár zpráv a fotek. Klientka mu pak sdělí představu toho, co by s ním ráda dělala a pokud jsou obě strany pro, dojde ke schůzce. „Nejzajímavější věc, která se mi stala v práci, byla vysoce postavená podnikatelka, která chtěla abych přišel k ní do kanceláře oblečení jako osobní trenér a zahrál si s ní na 50 odstínů šedi. Myslím, že to souviselo s tím, že byla zvyklá v práci neustále rozdávat rozkazy, a tak si chtěla pro změnu užít submisivní roli. Občas ale přijdou žádosti, do kterých nejdu. Jednou mi psal muž, že by chtěl, abych měl sex s jeho manželkou a on mi přitom mohl čichat k botám a nohám.“

„Tahle práce je ale častokrát mnohem příjemnější. Ozývají se mi například dvacetileté dívky s žádostí, abych je připravil o panenství. Procestoval jsem téměř celý svět, bydlel v luxusních resortech na Maledivách nebo létal v helikoptéře v Las Vegas. Tahle práce mi přinesla zážitky a vzala mě na místa, na která bych se jinak nikdy nepodíval. Věřím, že mě jednou tahle práce přestane bavit, ale zatím si to užívám na maximum,“ dodává na závěr muž, který měl v současnosti sex s více než 300 ženami.

Sdílejte článek

Přečtěte si také