Virály

17. července 2018 03:41

redakce Prima Lajk

PŘÍBĚH: Žena se ujala dítěte, které nikdo nechtěl. Její adoptovaný syn jí to po letech vrátil tím nejkrásnějším možným způsobem!

Láska je ten nejkrásnější lidský cit. A když ji poskytnete někomu, kdo byl před tím nechtěný a nic tak krásného předtím neměl možnost poznat, musí to být o to víc silnější.

Ingeborg Mclntosh se před 28 lety ujala malého černošského chlapce jménem Jordan, o kterého se jako náhradní matka starala. Její srdce si však získal natolik, že se ho rozhodla adoptovat. Ale teď se podržte, jeho biologická matka, která svého syna odložila začala dělat problémy kvůli její barvě pleti. Nelíbilo se jí totiž, že Ingeborg není černoška.

Ale tahle „běloška“ se nedala jen tak odradit! Po několika letech dlouhých soudních tahanic, nakonec z boje odešla vítězoslavně a mohla si Jordana konečně osvojit. Když už se zdálo, že jsou z nejtěžšího venku, Ingeborg byla odvezena do nemocnice v kritickém stavu. Situace byla natolik vážná, že jí od smrti dělila pouze transplantace ledviny. Po několika měsících čekání se přec jen našel vhodný dárce.

Byl to Jordan, který se pro svou matku rozhodl udělat to nejkrásnější gesto na světě. Nic jí o tom neřekl téměř do poslední chvíle. A i když se to zpočátku jeho matce nelíbilo, protože o něj měla strach, k operaci nakonec svolila a oba jsou v pořádku. Tenhle příběh je krásnou ukázkou toho, že pokud jde o rodinu, záleží pouze a jenom na lásce, ne na testech DNA.

Sdílejte článek
Štítky rodina život adopce náhradní mateřství láska zdraví

Přečtěte si také