Harry a Meghan poprvé ukázali syna 2
Autor: profimedia.cz Harry a Meghan poprvé ukázali syna 2

Princ Harry a Meghan poprvé ukázali svého syna! Prozradili konečně, jak se jmenuje?

Publikováno: 08.05.2019
Princ Harry a jeho manželka Meghan poprvé ukázali veřejnosti svoje miminko. Matka mluvila také o tom, jak se měla po porodu.

reklama

Svého syna konečně ukázali světu na hradě Windsor britský princ Harry (34) a jeho manželka Meghan (37). Miminko nesl ukázat zrakům zvědavců Harry, vévoda ze Sussexu, jak zní jeho oficiální titul. Miminko se narodilo v pondělí ráno. Jméno syna si ale zatím rodiče nechali pro sebe.

„Syn má zatím tu nejlepší povahu, je vážně klidný,“ sdělila svoje první dojmy Meghan. „Je to jako sen. Mám dva nejlepší muže na světě a jsem šťastná,“ dodala vévodkyně.

Na dotaz, komu se syn zatím více podobá, neuměli odpovědět. Prý je to příliš brzy a jeho vzhled se mění každým dnem. Kromě focení pro novináře ukazovali Harry s Meghan svého syna také královně Alžbětě II. a princi Philipovi, které v tento den viděli rodiče také poprvé od přivedení kloučka na svět. Nad jeho jménem ještě rodiče přemýšlejí.

Aktualizace: Rodiče již oznámili jméno jejich syna. Jmenuje se Archie. Celým jménem Archie Harrison Mountbatten-Windsor.

reklama