návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

Prodeje deodorantů během karantény klesly! Co naopak lidé kupovali ve velkém?

Jaké věci lidé během karantény nepotřebovali a jaké kupovali ve velkém?
Vydáno: 27.07.2020, rd
Co lidé během karantény nakupovali? 1
Autor: istock.com Co lidé během karantény nakupovali? 1

Karanténa je pár týdnů za námi a doufejme, že ji tu ještě pár měsíců (ideálně už nikdy) mít nebudeme. Přesto ale situace ve světě vypadá maličko jinak než u nás a například v takové Americe koronavirus stále řádí napříč všemi státy. Jedno nám ale tahle pandemie přece jen dala – obrázek o tom, jací jsme.

Tak například, věděli jste, že během karantény podle posledních čísel z prodejů lidé prakticky nekupovali žádnou užitečnou drogerii jako deodoranty? Jasně, dezinfekce, roušky, hygienické pomůcky šly nahoru, lidi ale během toho čištění doma pěkně smrděli.

Kde prodeje naopak nečekaně vzrostly, byla elektronika, videohry, knížky a taky zmrzlina! Jo, lidé ve velkém skupovali značky jako Ben and Jerry nebo Magnum. Procentuálně se prodej zmrzliny navýšil na začátku roku o 14 % a pak během dubna až června o 26 %. To je čtvrtina. No, nějak si ten život asi lidé osladit museli.

Článek je zařazen v: prodeje , karanténa , PANDEMIE , koronavirus , lidé , deodoranty , zmrzlina

reklama