Virály

30. června 2020 17:59

sarka.turcekova@gmail.com

PROMĚNA: Modelka s potetovanými očními bulvami ukázala, jak se povedl lifting jejího zadečku! Líbil se vám víc předtím?

Modelka, která se chlubí extrémním tetováním na celém svém těle včetně očním bulev, sdílela fotky před a po zákroku, kdy si nechala upravit zadek.

24letá Aussie Amber je modelka, která utratila v průběhu let už přes neuvěřitelných 580 tisíc za úpravy těla jako je tetování, tělesné modifikace a plastická chirurgie. Žena má například potetované oční bělmo modrým barvivem, má výplně rtů, umělá prsa, hadí jazyk – jazyk rozdělený na dvě části a další. Poslední zákrok, který podstoupila, se týkal jejího pozadí a jmenuje se „Brazilian Butt Lift“. Sice musela nosit plenu, aby se vypořádala s krvácením, ale přesto má z nového zadečku radost.

Fotky PŘED a PO zákroku sdílela se svými 110 sledujícími. Řekla, že to bylo celkem příjemné na to, jak moc to krvácelo. Ale se zákrokem je vcelku spokojená. Bolestivá procedura probíhá tak, že lékaři odsávají tuk z jiných částí těla a dávají ho do zadku, aby tak dosáhli víc zaobleného vzhledu hýždí. Začátkem roku tak Amber sdílela fotografii ještě před zákrokem. Teď říká, že už otok polevuje a ona je na svůj zadek pyšná a už chodí po obchodech. Rozdíl na fotkách poznat určitě je, otázkou spíš je, jestli už to trochu zbytečně nepřehání…

Sdílejte článek

Přečtěte si také