Virály

27. července 2020 15:01

sarka.turcekova@gmail.com

Reportérka zjistila díky své divačce, že má rakovinu! Čeho podivného si na jejím těle všimla?

Jedna z divaček napsala anonymní e-mail, že by se reportérka měla nechat vyšetřit kvůli bouli na jejím krku s tím, že by to mohla být rakovina.

Americká novinářka a zpravodajka Victoria Price, která pracuje pro televizní stanici WFLA, dostala zajímavý e-mail. Jedna z divaček jí v něm napsala, že by si měla nechat zkontrolovat svou štítnou žlázu, protože jí to připomíná její krk před tím, než zjistila, že v něm má rakovinu. 28letá novinářka nejprve této zprávě nevěnovala pozornost, zvláště proto, že ji dostala v době koronaviru, kdy používala horší osvětlení. Později ale zjistila, že divačka měla pravdu a ona má opravdu rakovinu.

Nyní bude podstupovat operaci, aby jí lékaři odstranili nádor stejně jako její štítnou žlázu a několik dalších lymfatických uzlin. Lékaři jí sice řekli, že se nádor šíří, ale ne moc, a tak doufají, že to bude její první a poslední operace odstranění rakoviny. Novinářka přiznala, že nebýt toho e-mailu, nikdy by nevěnovala svému krku takovou pozornost a nepřišla by na to. Za neobvyklou pozornost poděkovala na svém Twitteru s tím, že divačka vůbec nemusela takový mail napsat, ale nežistně to udělala, čímž jí zachránila život. A dodala, že by se v první řadě všichni měli starat o své zdraví.

Sdílejte článek

Přečtěte si také