návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

Rodiče v Indii pojmenovali své děti podle nebezpečného viru! Uhádnete, jak jim říkají?

Pandemie se na nás všech evidentně podepisuje. Důkazem jsou indičtí rodiče, kteří se rozhodli svoje děti pojmenovat podle viru.
Vydáno: 06.04.2020
děti
Autor: istockphoto děti

Dvojice v Indii se rozhodla pro opravdu zvláštní jména pro svoje děti. 27. března se jim narodila dvojčata, chlapec a holčička. Vzhledem k tomu, v jakém těžkém období se jejich potomci narodili, zvolili opravdu příznačně. Rozhodli se je pojmenovat Corona a Covid. Těžko říct, jestli jim jednou děti za tahle jména budou vděčné. Minimálně si budou pamatovat, jak těžký porod pro ženu byl.

Žena se totiž dostala do nemocnice až pozdě v noci po dlouhých bolestech. Proto chtěli, aby jména dětí byla originální a připomínala okolnosti jejich narození. Rodiče si také myslí, že jsou tato jména krásná a chtějí odbourat strach z těchto slov, který teď momentálně panuje mezi lidmi. Jejich rodičům a prarodičům se nicméně jména nelíbí, tak je dost možné, že to ještě změní.

reklama