návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

ROMANTIKA ROKU: Mladík začal randit se švábem, chtěl s ním mít dokonce sex. Jak jejich vztah skončil?

Mladík z Japonska se naučil připravovat šváby na všechny způsoby. Je to prý delikatesa. Sranda to ale přestala být v momentě, kdy začal randit s jedním švábem. A bylo hůř.
Vydáno: 28.01.2019
Láska ke švábovi 6
Láska ke švábovi 6 Autor: youtube.com/Asian Boss
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Mladík Yuta připravuje šváby jako pochoutku na denní bázi. Sám sebe nazývá tvůrcem bezchybné kuchyně. Organizuje jedení švábů v Japonsku, kde nabízí pochoutky jako koktejl z brouků, hmyzí pečivo nebo polévku s cvrčky a masovými červy. Když si ale přivezl švába z Afriky, začal s ním randit.

Pojmenoval švába jménem Lisa. A randění s Lisou mu vydrželo jeden rok. Byl dokonce tak poblázněný, že chtěl mít se švábí samičkou sex. Cítil to prý tak, jako kdyby spolu komunikovali. Ale osud tomu chtěl tak, že šlo jen o krátký románek, protože krátce nato zemřela. V hlavě si ale přehrával, jaké by to bylo, kdyby dorostla do jeho velikosti anebo kdyby se on stal švábem…

Když Lisa umřela, snědl ji ji s úctou. „Lisa nyní žije v mém srdci a pokračuje v životě jako součást mého těla,“ řekl Yuta. Uff.

Pro hubnutí ajurvéda obecně doporučuje ostrá a kořeněná jídla

Jídlo podle ajurvédy: Ke kterému ze tří typů patříte a co vám nejvíc prospívá?

Co se stalo?

VIDEO: Skandál v Prostřeno! Soutěžící se během večeře pozvracela! Mohlo za to snad špatné jídlo?

Článek je zařazen v: šváb , láska , bizár
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama