Virály

18. ledna 2020 13:37

sarka.turcekova@gmail.com

Rozzuřený malíř počmáral dům chlápka, který mu nezaplatil. Jaký ironický vzkaz mu zanechal?

Tak tohle si malíř líbit nenechal. Makal skoro sedm dní na baráku majitele, který měl pořád další a další požadavky. Jenomže zaplatit se mu už nechtělo.

Nespokojený malíř a dekoratér tvrdí, že mu majitel domu dluží 500 liber (asi 15 tisíc kč) za odvedenou práci. Majitel domu zaplatil jen něco málo přes polovinu poplatku z dohodnuté ceny, zbytek odmítl zaplatit, dokud prý nedokončí práci na budově. Jenomže když to malíř udělal přesně tak, jak požadoval, dostalo se mu jen odpovědi, že dá nový kabát ještě zadní části domu, což byla ale práce, která nebyla součástí původní nabídky. A to přesto, že pro něj malíř práci udělal mnohem levněji než kdokoli jiný.

Jenomže majitel mu pořád říkal, že nedostane zaplaceno a že musí udělat další a další úkoly. Udělal přitom tvrdou práci za týden, neměl ani přestávky na oběd, aby to stihl dokončit včas. Majitel stále říkal, že zaplatí zítra, jenže to „zítra“ nikdy nepřišlo. Když už všechno bylo hotové, zeptal se, kdy dostane peníze, a on řekl, že až udělá další věc, na které se nikdy nedohodli. To už mu došla trpělivost a malíř se vrátil napsat mu na dům ironický vzkaz: „Chcete natřít dům? Nebuďte jako Terry. Zaplaťte za to! Teď už snad zaplatíte!“ – vzkaz napsal přes celý jeho dům tak, aby to mohli všichni vidět.

Majitel se pochopitelně brání a tvrdí, že to tak vůbec nebylo. Situaci mezi muži už momentálně řeší policie. Malíř se každopádně nedal. A jen tak nějaký neplatič už si na něj určitě netroufne.

Sdílejte článek

Přečtěte si také