Virály

20. července 2022 14:48

redakce Prima Lajk

Rusko se vymlouvá, že prohrává válku s Ukrajinou kvůli zmutovaným vojákům. Vážně bojuje proti superhrdinům?

Ruští politici přišli s novým bizarním vysvětlením, proč prohrávají válku na Ukrajině.

Označit ruskou válku na Ukrajině za fiasko by zatím bylo předčasné, rozhodně však pravdivější, než co se nyní snaží tvrdit dva ruští politici. Konstantin Kosachev a Irina Yarovaya totiž přišli s tím, že Ukrajina ve spolupráci s USA tajně testuje a poté vytváří tzv. supervojáky v laboratořích, přesně jako to bylo třeba ve filmu Kapitán Amerika. Tihle zmutování lidé jsou údajně obřím tajemstvím, Rusko ale má důkazy o tom, že je to pravda. Protože samozřejmě, že má.

Politici tvrdí, že krevní testy zajatých ukrajinských vojáků ukázaly celou řadu nemocí, které údajně na Ukrajině vůbec nemůžou existovat. Prý je to pak dáno tím, že se na oněch vojácích prováděly experimenty. Asi je holt snažší tvrdit, že má Ukrajina supervojáky, než si přiznat, že jste jen neschopná banda lhářů.

Řada expertů, zástupců americké armády, i vědců už tak mezitím stihla proti tvrzením vystoupit. Co se nemocí týče, některé jsou naopak zcela běžné a vyskytují se dokonce hojně na jihu Ruska. No a co se týče experimentů samotných, tam se zase většina lidí shoduje na tom, že ruští politici sledují příliš mnoho filmů a pohádek, v realitě se ale naopak příliš neorientují.

Sdílejte článek
Štítky válka vojáci Ukrajina politici Kapitán Amerika Rusko experimenty

Přečtěte si také