Virály

30. srpna 2022 10:16

redakce Prima Lajk

Rybář si nechal vytetovat na nohu metr, aby si mohl pokaždé změřit svůj úlovek. Je to blbé, nebo geniální?

Vášnivý rybář už bude mít metr pořád po ruce.

Rybaření je nejen mezi Čechy velmi oblíbeným koníčkem a právem patří mezi nejvíc uklidňující hobby vůbec. Lehce mu tak každý podlehne. Vždyť co může být větší relax než příroda, upokojující zvuky vody a všudypřítomné ticho. Uspokojivý úlovek v podobě vypasené ryby je potom už jen bonusem.

I tak ale dokáže pořádně velká kořist potěšit. Své o tom ví i vášnivý rybář, který zápal pro svůj milovaný koníček povýšil na ještě vyšší úroveň než ostatní. Nechal si totiž na nohu od kotníku až po stehno vytetovat originální kérku v podobě metru, aby si mohl hned po vylovení změřit svůj úlovek, i když zrovna nemá fyzický metr k dispozici.

@fishinggear2go

Professional fisherman#fisherman #fish #fishing

♬ Catch a Fish - Outlaw

Video se svým tetováním umístil neznámý rybář na TikTok, kde se jeho kérka stala hotovou senzací a všichni uživatelé upřímně oceňují jeho zápal. „Tomu se říká oddanost, kámo,“ ocenil jeho originalitu jeden z komentujících, zatímco další pobaveně napsal: „Jako tesař musím uznat, že to je geniální nápad.“ A co na originální tetování říkáte vy? Je to podle vás blbost, nebo super myšlenka?

Sdílejte článek

Přečtěte si také