Virály

1. května 2022 15:33

redakce Prima Lajk

Šéf poslal zaměstnancům bizarní e-mail poté, co tři z nich dali výpověď. Co jim napsal?

Internet kritizuje šéfa, co svým zaměstnancům poslal bizarní e-mail.

Nový den, nová bizarní historka z Redditu. Tentokrát se příběh točí kolem e-mailu, jenž byl zaslán šéfem jisté nejmenované společnosti zaměstnancům po hodně stresovém týdnu, kdy firmu opustili tři jiní zaměstnanci. Po přečtení mailu ale zřejmě o výpovědi začali uvažovat i další. Co v něm tedy stálo?

Vše začíná relativně hezky, pak se to ale záhy zvrhne. „Šťastnou středu všem. Já moc šťastný toto ráno nejsem. Tři z vás mi totiž ráno odevzdali své výpovědi. Všichni tři tvrdíte, že jste našli lepší příležitost, aniž byste vůbec dbali ohled na ostatní zaměstnance v této firmě, kteří mají život mimo práci a někteří dokonce i DĚTI. Vážně jsou vaše lepší příležitosti (pochybuju, platíme vám více než adekvátně) víc než spokojený život vašich kolegů? Sám mám děti. A místo abych byl na jejich vystoupení, tak musím tento týden zařizovat inzeráty na práci. To je opravdu k nevíře. Všichni tři jste sobečtí a měli byste mezi sebou podobné kroky lépe plánovat, abyste neponechali společnost rázem bez důležitých pozic. Rozhodl jsem se tak díky vám zavést nové pravidlo. Od teď budete dávat výpověď tři měsíce předem, během toho budete trénovat své náhrady, a váš plat v tomhle období bude snížen o 6 dolarů za hodinu. Taky čekejte zhruba 30 hodin neplacených přesčasů, než najdu náhrady za ty tři osoby, které odchází.“

Po zveřejnění e-mailu na Redditu zavládla nevídaná shoda, kdy všichni, ale doslova všichni souhlasili s tím, že dotyčný šéf je naprostý cvok, jeho chování neomluvitelné, a že být zaměstnancem v takové firmě, okamžitě by podali taky výpověď.

Sdílejte článek

Přečtěte si také