Ilustrační foto
Autor: iStock Ilustrační foto

Šéfkuchař se brutálním způsobem pomstil restauraci. Co odporného udělal?

TF. Publikováno: 24.01.2023
Nikdy neštvěte někoho, kdo vám servíruje jídlo nebo má přístup do kuchyně…

reklama

Spory v práci jsou vždycky nepříjemné, o to horší jsou, když eskalují až do brutálních a hořkých naschválů. Své o tom ví i pětadvacetiletý šéfkuchař Tom Williams hospůdky Royal William IV. v britském městě Lincoln. S tamním vedením podniku se totiž dlouhodobě dohadoval kvůli neshodám o platu. Hádky však zašly až tak daleko, že se je Williams rozhodl vyřešit po svém – zvolil krutou pomstu.  

Do kuchyně vypustil dvacet odporných švábů, kteří se používají ke krmení hadů a tarantulí. Naneštěstí pro kuchaře však jeho zlotřileckou odplatu zachytila bezpečností kamera, čímž si pořádně zavařil a prozradil se. Majitel hospody musel po incidentu na několik dní zavřít a zaplatit důkladnou deratizaci, což ho stálo téměř půl milionu korun.

„Nejde jen o peníze, ale i o to, jaký to mělo dopad na ostatní zaměstnance,“ postěžoval si majitel hospody Royal William. „Je smutné, že jejich bývalý kolega Williams nemyslel alespoň na ně,“ dodal. Bizarní incident se poté dostal až k soudu, kde si mladík, který už má z minulosti na svém kontě obžalobu za ublížení na zdraví, výtržnictví a držení zbraně, vyslechl trest v podobě 17měsíčního odnětí svobody s podmíněným odkladem na dva roky.

Ilustrační foto

Pravá vepřová pomsta! Prase cestou na jatka brutálně zabilo řezníka

reklama