Virály

6. února 2022 13:01

redakce Prima Lajk

Seriál Simpsonovi předpověděl další nečekanou věc! O co dojemného šlo tentokrát?

Simpsonovi mají na kontě další výbornou předpověď.

Tak se to scenáristům Simpsonových povedlo zase. Po řadě předpovědí, které zahrnovaly prezidenty, lety do vesmíru, nemoci nebo několik dalších nečekaných událostí, se jim teď povedlo úspěšně předpovědět i jednu konkrétní záchranu lidských životů.

K té došlo v USA před pár dny, když se záchranářům povedlo vysvobodit po dvou měsících pár ze zasněžené chaty, která po sněhových bouřích, jež na západě USA řádily už v prosinci minulého roku, skončila doslova celá pod sněhem, a ještě navíc s příjezdovou cestou zatarasenou popadanými stromy. Pár tak přežíval na zásobách zhruba dva měsíce, jakmile však začaly docházet, musela být přivolána pomoc. Původně chtěli lidé čekat, až sníh roztaje.

Celý příběh tak připomíná starší epizody Simpsonových, která měla premiéru už v roce 1997, a v níž Homer zůstal uvíznutý v chatě spolu s panem Burnsem. Každý jejich pokus o záchranu pak vedl k ještě většímu chaosu. Vysvobodit se je tak povedlo až po několika dnech. Na rozdíl od výše zmíněného páru z Kalifornie k tomu ale v Homerově případě nebyla zapotřebí helikoptéra. V detailech se tak obě příhody liší, přesto jsou však lidé přesvědčeni, že scenáristé seriálu mají doma křišťálovou kouli.


Přečtěte si také