návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

Seriálový Pán prstenů hledá ošklivé lidi, aby hráli skřety! Jaké deformace jsou nejlepší?

Jak oškliví musíte být, abyste si mohli zahrát skřeta v novému seriálovém Pánovi prstenů?
Vydáno: 18.12.2019
Pán prstenů hledá ošklivé lidi 1
Autor: New Line Cinema Pán prstenů hledá ošklivé lidi 1

Castingoví agenti momentálně mají plné ruce práce s obsazováním chystaného seriálu Pán prstenů od Amazonu. Seriál disponující obřím rozpočtem už pochopitelně nabral pár herců do hlavních rolí, příběh se bude odehrávat během druhého věku Středozemě, ze známých filmových a knižních postav ale uvidíme jen minimum, přičemž jednou potvrzenou už je však třeba mladá Galadriel s tváří herečky Morfydd Clark.


Každopádně seriál potřebuje i pořádný komparz. A ne jen tak leda jaký. Vzhledem k tomu, že se v seriálu budou objevovat skřeti, hledají nyní tvůrci lidi – neherce – kteří jsou do nějaké míry zdeformovaní, nebo prostě oškliví.

Ideální jsou prý velmi chlupatí lidé, lidé s vráskami, jizvami, nebo například „zajímavými“ nosy. Pokud si tedy myslíte, že by vaše bývalá holka nebo ex přítel tyhle podmínky splňovali, neváhejte jim poslat následující odkaz, kde se na práci mohou přihlásit. Je však nutné mít pracovní vízum na Nový Zéland a logicky tam tím pádem i být přítomen po dobu natáčení.

Článek je zařazen v: Pán prstenů , skřeti , oškliví lidé , seriál , komparz , casting , obsazení , herci , Nový Zéland

reklama