Virály

11. listopadu 2020 14:27

redakce Prima Lajk

Servírka z New Yorku hodnotí celebrity podle výše dýška a jejich chování. Kdo je největší škrt?

Jak se celebrity chovají, když jsou na veřejnosti?

Laura Mesrobian je začínající herečka v New Yorku, která se mezi hraním živí jako servírka. A jelikož práce v nejslavnějším americkém městě a centru světového dění znamená, že čas od času narazí na nějaké ty celebrity, rozhodla se, že teď lidem maličko popíše své zkušenosti.

Laura se rozhodla číselně ohodnotit pár slavných herců a hereček, které měla to štěstí obsluhovat. Jak dopadli? Jake Gyllenhaal byl prý vždycky obklopený přáteli, byla s ním sranda, ale nějakým záhadným způsobem nikdy za nic nezaplatil. Navíc prý platí, že má nádherné oči. (7/10)

Režisérka Greta Gerwig je prý zlatíčko, moc ráda se baví, a dokonce se prý Lauře svěřila, jak se jí změnila po porodu prsa. Prý by s ní byla skvělá párty. (11/10) To režisér Noah Baumbach je prý děsný suchar a vůbec se nediví, že tento člověk natočil Manželskou historii. (4/10) Julianne Moore je nádherná, má styl a skvělou pleť. Je překvapivě maličká, ale moc milá. (8/10)

Moc hodná byla i herečka Frances McDormand. Prý je velice razantní, ale vtipná. Lauru poprosila o spoustu alkoholu. (9/10) Amanda Seyfried přišla s manželem a objednala si sýr. Celkově docela milá. (8/10) Dakota Fanning přišla s přítelkyní, dali si víno a dala solidní dýško. (7/10) Hillary Clinton přišla po volební porážce, byla trochu v depresi a objednala si panáky. Tím Lauře udělala radost. (9/10)


Přečtěte si také