Virály

8. července 2021 11:25

brejsova.t@gmail.com

Sexy babča je po rozchodu s kolouškem a hledá dalšího nápadníka. Dali byste si říct?

Láska kvete v každém věku. Důkazem je i 85letá Hattie Wiener, která se po rozchodu se svým zajíčkem kouká po dalším amantovi.

Hattie 'Retroage' Wiener je 85letá newyorská babička, která už od dětství chtěla jediné; najít si lásku, vdát se a mít velkou rodinu. Když tedy v mládí potkala svou životní lásku, nemohla být šťastnější. Hattie a její manžel měli šťastné manželství a dvě krásné děti. Jakmile ale potomci vyrostli a odešli na vysokou školu, dynamika jejich manželství se nadobro změnila.

Po rozvodu doufala, že se objeví další „pan osudový“, ale to se nestalo, a tak se rozhodla jít štěstí trochu naproti. Založila si účet na seznamovacích aplikacích a začala hledat jeden konkrétní typ muže: zajíčka. Ačkoli je totiž Hattie, alias sexy babče, už 85 let, její apetit by jí mohla závidět nejedna dvacítka. Po čase na seznamkách zjistila, že o nápadníky mít nouzi opravdu nebude.

Poté, co vystřídala několik mladších partnerů a vztahů, si randění nadále užívá. „Teď, když s nikým nechodím, si můžu zase užívat milování a začít randit,“ řekla Hattie po rozchodu s 39letým ex. „Včera ráno mi volal mladý muž z Izraele, aby mi řekl, že se do mě zamiloval. To bylo tak roztomilé. Upřímně jsem ještě nepotkala muže, který by mě nechtěl do postele,“ dodala se smíchem sexy babča.


Přečtěte si také