návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

Sexy dívka popisuje 12 dní od nákazy. Jaké vážné symptomy zatím měla?

Teprve 22letá dívka se nakazila Covidem-19 a teď svým fanouškům popisuje, jak se cítí.
Vydáno: 01.04.2020
Dívka onemocněla koronavirem 3
Autor: instagram/amyshircel Dívka onemocněla koronavirem 3

Amy se nechala testovat na koronaviry a její výsledky byly pozitivní. Teď dívka informuje o tom, jak se cítí a jaký je její zdravotní stav, aby všichni ostatní věděli, co je přibližně čeká. I když samozřejmě jsou příznaky koronaviru u každého trošku jiné. Základní symptomy se popisují jako horečka, přetrvávající suchý kašel, bolesti hlavy. Jenže se ukazuje, že příznaky má každý trochu jiné.

Amy popsala, že měla horečku, mírný kašel, zimnici, bolesti hlavy, rýmu. Třetí den takových příznaků začala zvracet, čtvrtý den už z testů zjistila, že je to koronavirus. Uvědomila si dušnost, kdy popsala, jako by její plíce byly mělké a ona se nemohla pořádně nadechnout. Byla slabá a měla horečku.

Pátý den se skutečně bála, že zemře, šestý den byla tak slabá, že nemohla chodit, proplazila se do koupelny a zvracela. Jelikož byla dehydratovaná, musela si volat pomoc, aby jí rehydratovali a dali nějaké léky proti nevolnosti. Sedmý až jedenáctý den bylo to samé, kdy byla slabá a unavená horečkou nejvíc za celý život. Buď se celý den chvěla v posteli, nebo se probudila doslova v louži potu. Nemohla jíst po celých 9 dní. Až dvanáctý den se jí vrátila chuť k jídlu, ale stále trpí dalšími příznaky.

Diagnózu by nikomu nepřála a říká, že je opravdu lepší držet se v karanténě.

Článek je zařazen v: karanténa , koronavirus , korona , virus

reklama