Sexy kráska brutálně zhubla a tvrdí, že není sprosté o někom říct, že je obézní! Souhlasíte s ní?

sis. Publikováno: 21.09.2020
Žena zhubla celých padesát kilo a v březnu se stala britskou Miss. Díky svým zkušenostem si nemyslí, že by mělo někoho urazit, když mu ostatní řeknou, že je obézní.

reklama

Krásné Jen Atkin se podařilo zhubnout za posledních několik let na 50 kilogramů. To, že ji někdo označil jako obézní, ji prý namotivovalo k tomu, aby se sebou něco začala dělat. Dnes už hubená kráska, která navíc ještě letos v březnu vyhrála britskou Miss, tvrdí, že není urážlivé někoho označit jako tlustého či obézního. Podle ní bychom měli věci nazývat pravými jmény. Fráze jako „spal ty kalorie“ by podle ní neměly být považovány za ostudné nebo urážlivé, zejména proto, že to je realita, od které je možné se odpíchnout. První krok je přiznat si svůj problém.

Dodala, že lidé, kteří se snaží zhubnout, by neměli být příliš citliví na fráze, které jsou však podle odborníků zodpovědné za poruchy příjmu potravy. A jsou označovány jako škodlivé – minimálně pro psychiku člověka. Čerstvá Miss si však myslí, že se dnes lidé velmi snadno cítí dotčení nebo uražení. Přitom by se podle ní mělo o spalování kalorií a hubnutí víc mluvit. A hesla jako „spalme ty kalorie“ nebo „spalme tu včerejší pizzu“ podle ní jsou normálně používaná trenéry ve fitness centrech.

Australanka zhubla 60 kilogramů za rok

Šikanovaná dívka zhubla za rok 60 kilogramů kvůli plesovým šatům. S hubnutím jí pomohl i táta

Dívka se pomstila příteli, který ji zahnul 4

GALERIE: Dívka zhubla 25 kg poté, co se její přítel vyspal s jinou holkou. Pak mu přichystala krutou pomstu

reklama