Virály

27. května 2020 14:28

sarka.turcekova@gmail.com

Sexy kráska chtěla vydražit své panenství a peníze věnovat na boj s pandemií. Celé to má ale háček

Mladá žena pocházející z Indonésie prohlásila, že chce vydražit své panenství a peníze potom věnovat na boj proti pandemii koronaviru, teď ale tvrdí, že to byl jenom vtip.

Kráska Sarah Keihl pocházející z Indonésie má na Instagramu už kolem 350 tisíc sledujících. V době pandemie však natočila zvláštní video, v kterém vyzývá, že by chtěla vydražit své vlastní panenství a peníze pak věnovat na boj s pandemií. Dražba měla začít na asi 3 milionech korun. Ovšem než stačilo vůbec k dražbě dojít, tak si uvědomila, že takovou věc zřejmě nechce udělat a oznámila fanouškům, že to byl jenom nepovedený vtípek. Těžko říct, jestli změnila názor až po znechucených reakcích, nebo sama od sebe. Pravděpodobnější je však první varianta – vzhledem k tomu, že schytala nenávistné komentáře, a dokonce někteří začali vyhrožovat i její rodině.

Pak prohlásila, že šlo ve skutečnosti jenom o satirický nápad. A omluvila se za svojí kontroverznost. Prý si neuvědomila, co doopravdy napsala, dokud na to nezačali lidé reagovat. Chtěla se tak prý jenom vysmát lidem, kteří neberou pandemii dostatečně vážně. Prý ale její ironie překročila určité meze a ona toho lituje. Také dodala, že nikdy neměla v plánu svoje panenství vydražit, což jí ale tak trochu nevěříme – možná proto, že se na fotkách zrovna nestydí. Hodně lidí si prostě myslí, že na sebe chtěla nějak upoutat pozornost, aby měla víc fanoušků. Nebo že jí to na začátku opravdu mohlo přijít jako dobrý nápad…


Přečtěte si také