Virály

15. dubna 2021 18:39

sarka.turcekova@gmail.com

Sexy modelka se snaží na OnlyFans získat peníze pro svého partnera s rakovinou! Kolik už se jí podařilo vydělat?

Žena si vytvořila účet na OnlyFans, aby vydělala peníze na zaplacení drahé léčby rakoviny pro svého partnera.

Modelka a influencerka Ona Artist se přihlásila na erotický web OnlyFans, který slouží pouze pro předplatitele, aby tak vydělala peníze pro svého přítele. Jejímu partnerovi Dustinovi totiž bylo řečeno, že má jen padesátiprocentní šanci na přežití, protože mu loni diagnostikovali lymfom. Přestože okamžitě zahájil chemoterapii, tak se náklady na léčbu rychle navyšovaly. Proto se mu jeho přítelkyně snaží vytvořením její stránky pomoct. Říká však, že i přes svoje výdělky stále ještě nevydělává dost. I když je oblíbená a vydělává už milion korun, říká, že účty za léčbu dosáhly už přes 10 milionů korun.

Žena prohlásila, že když se dozvěděla, že má její partner rakovinu, všechno se rozpadlo. Protože léčba v chemoterapii pro něj byla zároveň i vysilující, takže nemohl pracovat a potřeboval, aby se o něj partnerka postarala. Ona Artist do té doby byla jen influencerkou, ale s obrovskými účty se definitivně rozhodla připojit se na OnlyFans. Do té doby jí Dustin pomáhal jako fotograf a oba mají stejný názor na to, že fotky vnímají jako umění. Proto se zveřejňováním jejích fotek neměl její partner problém. Vedle OnlyFans se ještě chystá žena zúčastnit finanční sbírky zvané Arizona Trail, která zahrnuje 800 kilometrů jízdy na kole z Mexika do Utahu v USA přes hory, pouště, lesy, divočinu a kaňony. Doufá, že tak získá ještě víc finančních prostředků.

Doufá však, že až se jí podaří získat další peníze na léčbu, bude moci její partner jednou podnikat podobné cesty po jejím boku.


Přečtěte si také