Virály

2. prosince 2020 09:40

sarka.turcekova@gmail.com

Sexy modelka testuje věrnost zadaných mužů a zkouší jim psát! Kolik z nich dokázalo odolat?

Modelka se pokoušela svádět zadané kluky a zjišťovala, jestli se nějaký chytne, nebo ne.

Krásná modelka Paige Woolen z Los Angeles v Kalifornii je na sociálních sítích jako doma. Se svými více než 207 tisíci sledujícími se může pyšnit velkou fanouškovskou základnou. Známá je tím, že sdílí svoje pikantní fotky ve spodním prádle, a proto se jí dostává hodně pozornosti od mužů. A říká, že často dostává zprávy od mužů, kteří podle vzhledu svých profilových obrázků vypadají, že mají přítelkyně. Nedávno se tedy 28letá žena nabídla, že zkusí pro ostatní zadané ženy zjistit, jestli jsou jejich partneři věrní. A to tím, že jim zkusila napsat, přičemž čekala, jaká bude jejich reakce.

Napadlo ji při tom množství mužů, kteří jí píší, jestli jsou všichni věrní. Výsledek byl takový, že překvapivě většina z nich buď neodpověděla a pokud ano, řekli něco negativního nebo ji informovali, že mají přítelkyni. Jen pár ve skutečnosti prý lhalo a říkali, že jsou svobodní. Což je pro dámy rozhodně příjemné zjištění! Ale zatímco se většina bránila jejímu postupu, někteří ne. V jedné zprávě modelka napsala: „Přijdeš mi dost roztomilý. Doufám, že se budeme moct potkat, jestli jsi svobodný.“ A na to jí přišla pohotová odpověď: „Jsem single, máš Snapchat?“ Jiný muž, který má na svém Instagramu fotografie své přítelkyně, pak tvrdil, že nemá partnerku, a zeptal se hned modelky, jestli bydlí v LA, protože on tam jezdí kvůli práci. A hned ji pozval na schůzku.

Spousta jich však byla vůči modelce hrubých a řekli jí, že nemají zájem se stát jejím fanouškem na OnlyFans. Jeden muž na to šel docela kreativně a rozhodl se, že se namísto podvádění svojí přítelkyně zeptá, jestli by nechtěla jít s modelkou do trojky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také