Virály

7. prosince 2022 10:42

redakce Prima Lajk

Sexy tiktokerka hrála golf v národním parku. Jaký trest za své stupidní chování dostala?

Influencerka si to v národním parku zavařila stupidním chováním.

Dvacetiletá tiktokerka Katie Sigmond je na sociálních sítích známá pro svou vášeň ke sportu a adrenalinu. Netají se tím, že závodně jezdí na motorkách, snowboarduje, miluje rychlá auta a hraní golfu. No, a právě svým posledním koníčkem si to mladá hvězdička pořádně zavařila. Nenapadlo jí totiž nic jiného než si zahrát golf v národním parku Grand Canyon, a ještě se u toho natočit a video sdílet se svými fanoušky na sociálních sítích.

Naneštěstí si však klipu, ve kterém Katie odpálí golfový míček přímo do kaňonu a posléze do něj hodí i svou hůl, všimla i správa národních parků, jíž se to moc nelíbilo a na svůj facebookový profil vydala oficiální prohlášení. „Opravdu musíme říkat: ‚Neodpalujte golfové míčky do Grand Canyonu?‘ Házení předmětů přes okraj kaňonu je nejen nezákonné, ale může také ohrozit turisty a divokou zvěř,“ napsali na sociální síť.

Za stupidní čin dostala tiktokerka pokutu ve výši 285 dolarů, což je v přepočtu přes 6,6 tisíc korun. Na internetu si poté od fanoušků influencerka vysloužila i drsnou kritiku za nezodpovědné a naprosto zbytečné chování. „Jsi tak sobecká! Někteří lidé prostě nerespektují krásu přírody,“ komentoval video jeden z uživatelů na sociálních sítích.

Sdílejte článek
Štítky národní park Grand Canyon golf bizár sociální síť TikToker National Park Service tiktokerka stupidita

Přečtěte si také