Šílená matka se chlubí tím, že měla sex jen dvě hodiny po porodu. Vážně to nemohla vydržet?

Matka (44) přivedla na svět svoje čtvrté dítě, těsně po tom, co porodila, už ale měla sex se svým partnerem. Tím, že řekla veřejně, chce odbourat tabu ohledně sexu a maminek.

Deborah Hodge (44) z Londýna je matkou už počtvrté. Chtěla dát matkám dobrý příklad a odbourat tabu ohledně sexu a matek. Ty jsou podle ní opředeny předsudky. Těžko ale říct, jestli se to povedlo. Se svým partnerem a otcem dítěte na to skočili jen dvě hodiny poté, co porodila. „Dcera ležela ve své kolébce a my s partnerem jsme měli čas se mazlit. Už tehdy jsem věděla, že se spolu vyspíme,“ řekla matka.

Během porodu prý měla epidural proti bolesti, což může být i důvodem, proč při sexu s partnerem žádnou bolest necítila… „Byla mezi námi neuvěřitelná blízkost. Necítila jsem se sexy, ale cítila jsem se mimořádně,“ řekla k jejich sexu. Znovu spolu pak spali 3 dny po návratu z nemocnice. Přišla prý na to, že může mít sex během čtrnácti dní po porodu, a to během porodu všech čtyř dětí. Musí ale dávat pozor, aby se neroztrhaly stehy a zkouší různé sexuální pozice. No, nejsme si jisti, jestli se tohle tabu kolem sexu po porodu spíš nevytvoří…

Sdílejte článek

Přečtěte si také