Virály

8. listopadu 2018 02:30

redakce Prima Lajk

ŠÍLENÉ: Kuchař z vegetariánské restaurace zabil svého zákazníka a následně ho servíroval ostatním lidem

Šokující událost se odehrála 23. října v jedné z vegetariánských restaurací ve východním Bangkoku a informoval o ní deník Asia One.

Hostům tamní restaurace bylo naservírováno jídlo, ve kterém byly přimíchané kousky masa. To návštěvníky velice pobouřilo a tak se obrátili na místní úřady. Následně byla na místo poslána policejní hlídka, aby situaci prošetřila.

Když však policisté přijeli na místo, v restauraci nikdo nebyl. To, co na ně čekalo v kuchyni byl naprostý šok. Stěny a podlaha byla pokryta krví a na zemi se váleli kousky lidské kůže z hlavy a těla. Po podrobnější prohlídce bylo nalezeno tělo 61 letého muže jménem Prasit Inpathom v odpadním kanálu nedaleko restaurace. Oběť byla identifikována jen díky tetování na hrudi. Jeho rodina vypověděla, že byl pravidelným navštěvníkem restaurace. S šéfem prý pravidelně sedával a pil. Inpathom byl zabit tupým úderem do hlavy a následně pobodán. Předpokládá se, že oběť a pachatel spolu před vraždou bojovali. Podle policie měl následně šéf oběť uvařit a servírovat kousky jeho masa, které přimíchal do vegetariánského jídla svým hostům. Motiv do této chvíle není znám a policie po vrahovi stále pátrá.


Přečtěte si také