Virály

4. prosince 2018 13:47

redakce Prima Lajk

Škola se omluvila poté, co učitelka řekla dětem, že Santa Claus není skutečný! Přečtete si, jak drsně to udělala

Učitelka odhalila dětem, že Santa není skutečný.

K incidentu došlo ve škole v New Jersey, kde třídu šestiletých dětí dostala na starost náhradní učitelka. Jak ukazuje naštvaný příspěvek jedné matky na Facebooku, učitelka se s dětmi vůbec nemazala:

Poté, co na otázku, jaké svátky se blíží, jedna ze žákyň odpověděla Vánoce, začala náhradní učitelka s brutální náloží informací. Santa není skutečný a dárky kupují rodiče, sobi nelítají a elfové neexistují. Tady ale neskončila, místo toho ještě pokračovala. Zubní víla neexistuje, místo toho se rodiče kradou do pokoje svých dětí a dávají jim peníze pod polštář, velikonoční zajíc taktéž není skutečný a na světě není žádná magie.

Upřímně, nechtěli bychom být žádným z těch šestiletých dětí – a nechtěli bychom být ani jejich rodiči, kteří teď budou mít hodně co dělat, aby dětem vrátili alespoň kus jejich fantazie. Škola se naštvaným rodičům omluvila a doporučila, aby se snažili dětem jejich představy vrátit. Podle expertů neexistuje žádný vhodný čas na to říct ratolestím, že Santa/Ježíšek nejsou skuteční. Místo toho je nejlepší počkat, až děti přestanou věřit sami.

Sdílejte článek

Přečtěte si také