návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

Škola se omluvila poté, co učitelka řekla dětem, že Santa Claus není skutečný! Přečtete si, jak drsně to udělala

Učitelka odhalila dětem, že Santa není skutečný.
Vydáno: 04.12.2018
Učitelka řekla dětem, že Santa Claus neexistuje 2
Autor: istock.com Učitelka řekla dětem, že Santa Claus neexistuje 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

K incidentu došlo ve škole v New Jersey, kde třídu šestiletých dětí dostala na starost náhradní učitelka. Jak ukazuje naštvaný příspěvek jedné matky na Facebooku, učitelka se s dětmi vůbec nemazala:


Poté, co na otázku, jaké svátky se blíží, jedna ze žákyň odpověděla Vánoce, začala náhradní učitelka s brutální náloží informací. Santa není skutečný a dárky kupují rodiče, sobi nelítají a elfové neexistují. Tady ale neskončila, místo toho ještě pokračovala. Zubní víla neexistuje, místo toho se rodiče kradou do pokoje svých dětí a dávají jim peníze pod polštář, velikonoční zajíc taktéž není skutečný a na světě není žádná magie.

Upřímně, nechtěli bychom být žádným z těch šestiletých dětí – a nechtěli bychom být ani jejich rodiči, kteří teď budou mít hodně co dělat, aby dětem vrátili alespoň kus jejich fantazie. Škola se naštvaným rodičům omluvila a doporučila, aby se snažili dětem jejich představy vrátit. Podle expertů neexistuje žádný vhodný čas na to říct ratolestím, že Santa/Ježíšek nejsou skuteční. Místo toho je nejlepší počkat, až děti přestanou věřit sami.

Článek je zařazen v: učitelka , škola , Santa Claus , Ježíšek , fantazie , děti , rodiče