reklama

reklama

Týpek šel na pivo a proudil se na Mallorce
Autor: Warner Bros. Pictures Týpek šel na pivo a proudil se na Mallorce

Skutečná Pařba ve Vegas!? Týpek šel s kámošema na pivo. O pár hodin později se probudil na Mallorce

Publikováno: 12.08.2018
Alkohol je dost často nevyzpytatelný a nutí nás dělat šílená rozhodnutí.

reklama

Asi každý už někdy udělal pod vlivem alkoholu rozhodnutí, kterého pak více či méně litoval. Tenhle týpek zašel opravdu hodně daleko – konkrétně až na Mallorcu. 27letý Alun Griffiths z Walesu si plánoval jen tak zajít na drink s dalšími zhruba 15 přáteli. Ještě ten den se však probudil s hodně špatnou náladou, a to byl začátek jeho velkého dobrodružství. Když mu pak přítelkyně volala s tím, že je večeře na stole, byl už dávno v jiné zemi. 

Po dni v práci se vydal za svými kamarády do klubu a tam se začal rýsovat plán. Po pár pivech někdo navrhl odjet na dovolenou. Alunovi se to zalíbilo a řekl, aby jeli hned. Všichni řekli ne, až na jednoho kamaráda, se kterým se vydali domů, sbalili se, odjeli na letiště a tam si koupili letenku na nejbližší let. A tak se stalo, že se ve 2 ráno ocitli právě na Mallorce. Tam si jeho kamarád nechal vytetovat na hruď jméno své známosti na jednu noc, poté pokračovali v pití, přespali na pláži, vstali a opět se oddávali alkoholu.

Takhle pokračovali ještě několik dní, než usoudili, že je čas vrátit se domů. Když dorazili zpět do Walesu, na rozloučenou si ještě zašli dát pivo do baru, kde celá myšlenka vznikla. Přítelkyně Aluna to prý vzala s nadhledem, jen jej důrazně upozornila, že další podobně hloupé nápady mu tolerovat nebude. Znamená to, že si užil pánskou jízdu, nepřišel o přítelkyni a ještě ho to celé nejspíš taky trochu ponaučilo. A to je fér. 

Muž šel do hospody v Rumunsku a probudil se v Londýně.

Chlápek šel na jedno pivko v místní hospodě. Probudil se o 2700 kiláků dál v Londýně! Co se stalo?

Australan se vrátil z dovolené v Mexiku s nechtěným tetováním.

Týpek kalil tři dny, pak se probudil s touhle šíleností na očích! Podívejte, jak bolestivou proceduru musel podstoupit

reklama