Virály

18. prosince 2019 12:24

sarka.turcekova@gmail.com

Slavná polyamorní trojka byla považována za vzor lásky. Po pěti letech se ale rozešla. Proč jim to nevyšlo?

Slavný polyamory pár, ve kterém chodil jeden muž dohromady se dvěma ženami, sdíleli společnou postel a měli údajně krásný vztah, se po letech rozpadl.

Skoro ideální trojka a dokonalé zázemí pro výchovu dětí, nadto ukázka, že mít šťastný vztah je možné mít i se dvěma ženami po boku. Tohle byl donedávna obrázek polyamory trojky, v které byli Brooke Shedd (31), Adam Lyons (38) a Jane Shalakh (29). Napřed se do sebe zamilovali Brooke s Adamem, kteří spolu strávili dlouhé tři roky, když pak společně poznali Jane, do níž se oba zamilovali. A vytvořili tak partnerskou trojici, kdy společně sdíleli nejenom postel. Brooke si pořídila s Adamem dvě děti, jedno měla ještě z předchozího manželství a co se týče Adama, ten si pak ještě pořídil jedno díte s Jane. Dohromady tedy byli jako velká rodina – s jedním mužem, který má dvě ženy a čtyři děti.

Společně si pak rozdělili role, kdy se Brooke starala o domácnost a vyučovala děti. A všichni prohlašovali, že jim to takhle maximálně vyhovuje. Protože přece jen v trojčlenné domácnosti se na výchově dětí mohou víc prostřídat, takže nikdo z nich pak není tolik unavený, jako kdyby byli na děti jen dva. Chlubili se pak tím, že mají jednu velkou postel, kde si to rozdávají všichni tři, občas ale i jen ve dvou, kam však samozřejmě děti mají vstup zakázán. Mluvili o žárlivosti, která se tu a tam objevila, ale vždy zase rychle vyprchala.Tenhle obrázek ale evidentně úplně tak pravdivý nebyl. Když se totiž po pěti letech rozešli, Brooke prohlásila, že co se týká Jane, žili spíš odděleně, přestože měl Adam poměr s oběma ženami. Ženy už ale spolu tak skvělý vztah neměly.

Momentálně žije Adam jenom s Jane, ale polyamory vztahů se rozhodně nevzdávají. Na sociální sítě totiž unikla fotka jakési Evy, která sdílela společnou fotku s párečkem a popiskem, že už chce být navždy s ním. No, co na to říct, je dost možné, že se celá situace teď bude opakovat…

Sdílejte článek

Přečtěte si také